Recenzie Upratovanie Bratislava

Rýchla navigácia

 


RECENZIE OD NAŠICH FIREMNÝCH ZÁKAZNÍKOV

Sme tu pre vás od roku 1996.

Naša spoločnosť spolupracuje s firmou Bodytep už od roku 1999.
Predmetom nášho záujmu je hlavne tepovanie kobercov v kanceláriách a na chodbách v administratívnych budovách, tepovanie kobercov v spoločenských priestoroch ako aj tepovanie čalúnených stoličiek. Služby poskytované touto spoločnosťou sú vždy na vysokej odbornej úrovni a cenovo prístupné. Obzvlášť oceňujeme pružnosť, ochotu, ústretovosť a v prípade potreby aj poradenskú činnosť.
DOPRASTAV SERVICES, s.r.o. – Hedviga Tršková – vedúca Úseku prevádzky

Firmu Bodytep sme využili už od roku 1997 veľa razy, hlavne pri výmenách nájomníkov, kedy sme potrebovali dôkladne vyčistiť priestory, oceňujem hlavne operatívnosť a variabilitu pri riešení našich problémov. Môžem len odporúčať.
AGHT s.r.o. – Lefler konateľ spoločnosti

S firmou BODYTEP pána Labodiho spolupracujeme od roku 2006.
Som veľmi spokojná. Spoločne sme zvládli aj veľké sťahovanie v rámci budovy a čistenie kancelárií podľa presne stanoveného časového harmonogramu, bez najmenšej chybičky. Profesionálne, dôkladné, spoľahlivo a načas. Túto firmu môžem len odporučiť.
SWAN, a.s., Bratislava – Daniela Orihelová

Služby firmy Bodytep využívame už 17 rokov a sme naozaj veľmi spokojní.
Za ten čas nám umyli desiatky okien a vytepovali metre kobercov. Tepovanie a umývanie okien v niekoľkých objektoch v rámci dlhodobej spolupráce. Ďakujeme a odporúčame.
FK CRA S.R.O. (Dubravka)

Reštaurácia Milica s firmou Bodytep spolupracuje od roku 1999.
S ich službami sme nesmierne spokojní. Nakoľko sme reštaurácia tak tepovacie práce môžu u nás vykonávať iba vo večerných, alebo nočných hodinách, čo pre nich nie je problémom. Po ich odchode je isté, že ráno bude reštaurácia tip-top, čo si majiteľ vždy overuje telefonicky.
Reštaurácia Milica – Luboš Teplan (Stupava)

Služby firmy BODYTEP využívame hlavne na čistenie interiérov áut v našom autobazáre od roku 2007.
S odvedenou prácou a prístupom pracovníkov sme vždy spokojní.
Gawax s.r.o. – Valér Mamonov

Dobrý deň, rád by som sa poďakoval za vynikajúco prevedenú prácu (tepovanie kobercov 1700 m2), nebolo čo riešiť, super prístup.
ÚRAD ŠPECIALNEHO PROKURÁTORA V PEZINKU – Ján Ukrop

Naša škola Cirkevné konzervatórium v Bratislave využíva služby Bodytep už od roku 1999. S ich profesionálnou prácou sme veľmi spokojní a preto aj v budúcnosti chceme využívať služby ponúkane Bodytepom.
Cirkevné konzervatórium – Ďurinova

Umývanie okien po rekonštrukcií.
Jednoznačne perfektné ! Od počiatočnej komunikácie po zaslanie faktúr bola komunikácia a prístup spoločnosti bez chýb ! (čo je v dnešnej dobe skôr výnimočné) Ja som veľmi kritický človek, ale spoločnosti BODYTEP dám 5/5 bez mihnutia oka ! Profesionálna spoločnosť, profesionálny prístup, dobrá reprezentácia. Páni prácu odviedli nad rámec dohody a odviedli ju na jednotku ! Boli sme nadmieru spokojní a určite spoločnosť BODYTEP oslovíme aj v budúcnosti. Ďakujeme Vám.
Výskumný ústav vodného hospodárstva – Tomáš Dvorský

So službami spoločnosti Bodytep sme boli maximálne spokojní. K tejto firme sme sa dostali na základe odporúčania a urobili sme dobre, že sme oslovili práve ich. Svoju prácu si odviedli naozaj poctivo čo sa týka umývania aj tepovania. Oceňujeme tiež priateľský prístup pánov a bezproblémovú komunikáciu. Určite odporúčame. Pre spoločnosť Mediworx software solutions sme vykovali umývanie okenných žalúzií a tepovanie stoličiek a kresiel.
Mediworx software solutions, a.s. Digital Park 3, Golasová Eva

Tepovanie 527 m2 koberca v technickej univerzite v Bratislave.
Po dokončení zákazky som komunikovala priamo s mojím kolegami, ktorí dohliadali na celý proces tepovania a boli úplne spokojní. Práca bola urobená rýchlo a na vysokej úrovni, takže páni z firmy BODYTEP si zaslúžia pochvalu.
CUV a STU ( Vazovová, BA) – Michaela Juhasová

Maximálna spokojnosť so službami. Perfektne odvedená práca, vždy prídu načas milí a ustretoví pracovníci firmy BODYTEP.
Redakcia Muscle a Fitnes a spoločnosti Fit Plus spol.s.r.o. – Miriam Kuševova Havelkova

Dobrý deň, píšem Vám v mene spoločnosti LUNA sedačky.
Oceňujeme Vaše tepovacie služby a flexibilitu v čase. Sme radi, že sa môžeme na Vás vždy spoľahnúť. Ešte raz ďakujeme za včerajšie tepovanie sedačiek.
LUNA sedačky – Lukáš Rak (predajňa sedačiek, Račianska BA)

Úžasná spolupráca, 100% spokojnosť, perfektná práca, ďakujeme veľmi pekne! Tepovanie sedačiek na predajni nábytku.
AMALTHEA s.r.o. v R1 – (predajňa sedačiek, Rožňavska ulica BA)

Materské centrum Hojdana- Ružinov využilo služby Bodytep (tepovanie kobercov) po prvý krát. Môžeme skonštatovať, že pracujú spoľahlivo a precízne, cena za kvalitne odvedenú prácu je priaznivá aj pre neziskovú organizáciu. Nakoľko sa pôvodne objednaná firma nedostavila, bolo nutné priestory vytepovať narýchlo. Zvlášť preto oceňujeme promtnosť a ústretovosť pri riešení našej objednávky. Služby tejto firmy budeme určite využívať aj v budúcnosti.
Materské centrum Hojdana – Ružinov – Hana Červenáková

Služby spoločnosti Bodytep sme využili opätovne, pretože sme boli už minulý rok veľmi spokojní. Všetko bolo na 100 %, ďakujeme! Každoročné umývanie okien + žalúzií a tepovanie kobercov + kresiel.
Slovenská obchodná a priemyselná komora (Gorkého BA, Viera Knotkova)

Tepovanie 600 m2 kobercov vo firme.
S kvalitou a výkonom práce sme boli veľmi spokojní. Personál bol ústretový, všetko prebehlo pomerne rýchlo a bez problémov. V budúcnosti radi využijeme služby spoločnosti Bodytep znova.
Medtronic – (Karadičova ulica)

Tepovanie špinavého koberca v kancelárskych priestoroch v Bratislave so skvelým výsledkom! Perfektne odvedená práca, boli sme naozaj veľmi spokojní. Minulý rok sme si dávali tepovať koberec (od inej spoločnosti) avšak výsledok bol katastrofálny. Tento rok sme sa rozhodli pre BODYTEP a aj keď sme boli na začiatku trošku skeptickí, naše obavy sa nepotvrdili. Firma BODYTEP nás naopak veľmi milo prekvapila a odviedla naozaj kvalitnú prácu ako môžete vidieť aj na fotkách. Kolegovia od vedľa chodia koberec obzerať a rozmýšľajú čo by si mohli dať doma vytepovať, pretože ten rozdiel je do očí bijúci.
FCC SLOVENSKO S.R.O. (Bazová ulica – BA) – Kladná

S firmou Bodytep sme boli spokojní, príjemná komunikácia, dobre a rýchlo odvedená práca umývanie okien a tepovanie 150 m2 kobercov vo firme.
Daren a curtis s.r.o. (Polus Tower)

Od spoločnosti BODYTEP sme si objednali upratovanie celého bytu a ostali sme veľmi príjemne prekvapení. S kvalitou odvedenej práce sme boli samozrejme maximálne spokojní a však veľmi ceníme aj proklientský prístup, ktorý má táto spoločnosť. Precízne odvedená robota so skvelým prístupom k zákazníkovi. Môžeme iba odporučiť.
ETAGE s.r.o. Dobrodenkova

Sme rodinné a materské centrum Dlháčik a zo srdca ďakujeme spoločnosti Bodytep za vytepovanie našich priestorov.
Už tretí rok nám firma Bodytep zadarmo vytepovala nielen koberce, ale aj sedačky v našom centre a to so zachovaním najvyššej kvality práce. Navyše nám časovo vyšli v ústrety. Naše centrum teraz doslova vonia čistotou a preč sú aj také škvrny, čo sme si mysleli, že sa ich už nezbavíme. Za všetkých malých aj veľkých návštevníkov – ďakujeme!
Tím Dlháčika – Zuzana Kutarnová

Umývanie okien a výkladov v McDonalds.
S Bodytep sme veľmi spokojní, boli operatívni a svoju prácu odviedli perfektne. Určite ich budeme kontaktovať aj v budúcnosti.
Reštaurácia McDonalds – ( Račianska Bratislava )

Dobrý deň, ďakujeme Vám za expresne rýchle, ale za to precízne a profesionálne vytepovanie kobercov. Zbavili ste nás škvrn od ojeja, ktorých sme sa nevedeli zbaviť už roky. Rátame s Vami aj do budúcnosti.
EUROREHAB – Rehabilitačné zariadenie (Karlová Ves)

S odvedenou prácou sme boli veľmi spokojní. Umývali sa okná, ktoré boli komplikovanejšie na umývanie. Pracovníci to spravili veľmi rýchlo a profesionálne, čo nás milo prekvapilo. Dobre sa s nimi komunikovalo, cena taktiež bola super. Nemáme čo vytknúť. Ďakujeme.
Jazykova škola – Panenská ulica BA – Šiškova

Firmu Bodytep využívame už dlhé roky v domácnosti, taktiež vo firme na tepovanie kobercov, stoličiek a umývanie okien. Sme vždy maximálne spokojní s ich ovedenou prácou. Komunikácia s nimi je na vysokej odbornej úrovni.
Ferrmont – Karin Kaderková

Dňa 13. 5. 2016 ste nám čistili koberce v našich kancelárskych priestoroch, týmto chcem vyjadriť maximálnu spokojnosť s Vašou prácou.
Meriglobe – Jarmila Porubska

V súvislosti s našou objednávkou sa Vám chcem veľmi pekne poďakovať za výbornu prácu. Koberec je ako nový, takže dobrá práca a súčasne ďakujem za operatívu, nakoľko sme si Vás objednali na poslednú chvíľu.
Palatinusova – FIIT

Touto cestou by som sa Vám rada poďakovala za spoluprácu. Oceňujem profesionálny prístup, promptnosť, šikovný personál, celkovo dobrá skúsenosť. Želám všetko dobré a teším sa na ďalšiu spoluprácu v budúcnosti.
Republiková únia zamestnávateľov – Lucia Tumidajová – office manager

S Vašimi službami som bola veľmi spokojná. Ste rýchli a precízni. Určite Vás budem kontaktovať znova.
Inter Cars – (automobilové diely) – MKrulová

Služby firmy Bodytep sme využili prvý krát.
Vysoko oceňujeme profesionálny prístup, promtné reagovanie. Tepovanie kobercov, čistenie žalúzií a stoličiek i obojstranné umývanie okien prebehlo bez problémov. S odvedenou prácou sme veľmi spokojní.
Empire – the know how institute – Radoslav Blahuta

S firmou BODYTEP sme boli nadmieru spokojní. Milí a ústretoví pracovníci, prišli presne v dohodnutom termíne. Tepovalo sa 300m2 kobercov a boli vytepované perfekne. Ďakujeme.
ALFA – (HERŇA v Petržalke)

Od pána Labodiho sme si objednali tepovanie kobercov a vytepovanie firemného auta. Všetko prebehlo podľa dohody načas, kvalitne a za dobrú cenu. Môžem len odporučiť.
Netmark s.r.o. – Mgr. Matúš Marko

S tepovacími službami firmy BODYTEP sme boli nadmieru spokojní, všetko prebehlo v poriadku, tepovalo sa 400m kobercov. Ďakujeme.
Jenewein Group.

Dobrý deň prajem, s prácou spoločnosti BODYTEP sme vždy veľmi spokojní, vrelo odporúčam, ich práca spĺňa naše požiadavky.
KLUB PENATI – Patrik

Naša spoločnosť AATUH- Servis PC, využíva upratovacie a tepovacie služby firmy BODYTEP už od 2004 a sme maximálne spokojní.
AATUH – Vladimír Hutta

Po rôznych skúsenostiach s upratovacími firmami som si objednala firmu Bodytep.
S ich profesionálne odvedenou prácou som veľmi spokojná. Môžem odporučiť aj náročnejším zákazníkom.
Weber Reality s.r.o. – Lucia Weber

Ďakujem za výborne a rýchlo odvedenú prácu. S tepovaním a čistením kobercov a sedačiek sme boli veľmi spokojní. Budem Vás ďalej odporúčať.
WEBCD s.r.o. – Blahoslav Sučík

Firmu Bodytep si objednávame už niekoľko rokov na tepovanie kobercov, umývanie okien a tepovanie interiérov našich vozidiel. S odvedenou prácou sme nadmieru spokojní.
G4S Secure Solutions (SK), a. s. – Andrej Lukáč

Dobrý deň, pán Labodi, chceme sa poďakovať za výborne odvedenú prácu, flexibilitu a ustretovosť pri využívaní Vašich služieb. Využívame Vaše služby už pár rokov a vždy sme veľmi spokojní. Odporúčame všetkým.
FITPLUS – S.R.O.

Ďakujem, stoličky vyzerajú po tepovaní ako nové.
Mamut-pub – Peter Tibensky

Ďakujem veľmi pekne za kompletné vyčistenie interiétu auta. Auto je ako nové. Interiér je bez zápachu a chlpov od psa. Veľmi dobrý prístup a odvedená práca.
Axel Artis – Alexander Toth

Profesionálna práca, výborná cena, príjemná komunikácia. Tepovanie a čistenie kancelárskych stoličiek. Sme veľmi spokojní.
SHIZARU a.s.

S prácou Bodytep sme boli veľmi spokojní a ich firmu by sme doporučili aj ďalej. Reštaurácia je po vytepovaní čistá.
Reštaurácia – Nostalgia

Služby Bodytep sme využili prvý krát a teda sme veľmi spokojní.
V minulosti sme už skúšali viacero firiem na čistenie kobercov a až teraz nám tam nezostali žiadne flaky. Pýtala som sa aj vrátnikov a chyžných, prístup personálu Bodytep si si veľmi pochvalovali. Taktiež ochota prísť medzi sviatkami. Ďakujeme veľmi pekne, koberce sú ako nové.
United Industries a.s. (ubytovňa Ivanka pri Dunaji) Lubomíra Labudova

So službami BODYTEP sme boli spokojní. Boli u nás už druhýkrát, svoju prácu odviedli rýchlo a kvalitne.
Materská škôlka – Vajnory

Tepovanie hotelových izieb a Bowlingu.
Služby firmy Bodytep využívame už niekoľko rokov a vždy sme boli spokojní. Tentokrát prišli dokonca medzi sviatkami a nebol problém. Bowling vytepovali pekne, napriek staršiemu kobercu.
Hotel Ponteo – Čuňovo

Tepovanie 400m2 kobercov. Firmu Bodytep voláme na tepovanie každý rok a sme s nimi veľmi spokojní. Sú šikovní, úžasne vytepovali aj silno znečistené koberce, výborná spolupráca.
Študenský domov Svoradov

S prácou firmy Bodytep sme boli veľmi spokojní. Prišli dokonca medzi sviatkami a veľmi ochotne a kvalitne nám vytepovali.
EMPÍRIA

Tepovanie v detskom centre.
Páni z Bodytep prišli načas, dokonca skôr. S ich prácou sme spokojní, boli veľmi šikovní, hodnotíme na výbornú.
Detské Centrum Kvietok – Bratislava

Tepovanie kresiel a koberca v kinosále.
Ďakujeme pekne zamestnancom BODYTEP, ktorí sa snažili urobiť naozaj maximum. Bolo to super a sme veľmi spokojní. V blízkej budúcnosti plánujeme služby BODYTEP využiť aj pri tepovaní ďalšej našej kinosály.
VŠMU – Svoradová – Bratislava

Pravidelné tepovanie kobercov v Casíne Admiral Polus.
S prácou firmy Bodytep a pánom Labodim sme maximálne spokojní, všetko prebehlo na 100%. Ich služby sme využili aj v minulosti a určite odporúčame! Ďakujeme.
Admiral Game Club OC Polus

Tepovanie kresiel v salóne.
Bodytep nám v salóne tepovali kreslá. Ich služby sme využili už predtým, sú veľmi milí, spokojnosť so všetkým. Ďakujeme!
Salón krásy Eviva

Tepovanie sedačiek v reštaurácií.
Boli sme spokojní s prácou Bodytep, všetko bolo ok, ďakujeme.
Reštaurácia Jedna Báseň ( Dlhé Diely )

Umývanie výkladov po odlepení nálepiek.
S prácou Bodytep sme boli spokojní. Chlapci sa potrápili možno viac ako čakali, bola to ťažká práca, ale zvládli to. Nestihla som ešte skontrolovať výsledný stav, ale to čo som videla bolo v poriadku, komunikácia bez problémov.
Zeina S.R.O.

Všetko super, v budúcnosti sa radi na vas opäť obratime. Tepovanie 100m kobercov vo firme.
X-trade brokers DM S.A. Bratislava – Jana Švecová

Umývanie okien a výkladov.
S firmou Bodytep sme veľmi spokojní. Prišli načas a svoju prácu odviedli výborne, určite využijeme aj v budúcnosti ich služby.
Lekáreň Feminia – Račianska BA

Tepovanie kobercov vo firme.
Boli sme veľmi spokojní s prácou firmy Bodytep, všetko prebehlo bez problémov.
Finet – Kominárska BA

Veľmi spokojní, všetko v poriadku, určite využijeme služby BODYTEP aj v budúcnosti. Ďakujeme! Tepovanie interiérov áut pre obecný úrad.
Obecný úrad – Rovinka

Volvo S 60 tepovanie a čistenie interiéru.
Chcela by som sa Vám poďakovať za veľmi pekne vytepovaný interiér vozidla a takisto za vyčistenie všetkých plastov vo vozidle. Sme veľmi spokojní a radi sa v budúcnosti opäť na Vás obrátime. Prajem veľa úspechov vo Vašej práci.
Ivana Grejtakova – Arcadis Czech Republic s.r.o. (office manager )

Boli sme veľmi spokojní so službami firmy Bodytep, chlapci boli zlatí, komunikácia super, viditeľný rozdiel na druhý deň po vytepovaní, ďakujeme! Tepovanie 160m kobercov, sedačky a stoličiek vo firme.
Neopublic Porter Novelli ( Panónska cesta Bratislava )

Tepovanie 350 m2 kobercov vo firme.
S prácou Bodytep sme boli maximálne spokojní, nemáme žiadne výhrady, všetko prebehlo v poriadku, ďakujeme.
Amrop Slovakia s.r.o.

S firmou Bodytep sme naozaj spokojní, všetko prebehlo bez problémou, ďakujeme. Čistenie kobercov v šiestich kanceláriach, sedačky a kresla.
Vodohospodárske stavby – ekologicky podnik Pestovatelska BA

Chlapci z Bodytep sú veľmi šikovní, ich služby sme využili už aj v minulosti, super práca, ďakujeme a určite odporúčame! Umývanie okien na španielskom veľvyslanectve.
Španielske velvyslanectvo – Laurinská ulica BA

Tepovanie a umývanie okien vo firme.
Bodytep nám tepovali a umývali okná už viac krát v minulosti a sme s ich službami spokojní, čo by som vytkla bol neskorší príchod, ale inak všetko ok.
OEZ Slovakia S.R.O – Rybničná Bratislava

Upratovanie, umývanie okien, žalúzií, tepovanie kobercov a stoličiek.
Boli sme spokojní so službami Bodytep, určite ich využijeme aj v budúcnosti.
Slovenská obchodná a priemyselná komora – Viera Knotková

Perfektná práca Bodytep, interiér auta vyčistili naozaj precízne, môžem len odporučiť. Čistenie interiéru auta.
Compeko, spol.S.R.O. Čarskeho

Super vytepovaný koberec a stoličky, boli sme prekvapení aký ostal čistý, určite spokojnosť s Bodytep. Jediná chybička bola, že páni asi hodinku meškali, čo ale dohnali kvalitou práce. Tepovanie stoličiek a kobercov vo firme.
Maxsport – Bartoškova, Bratislava

Maximálna spokojnosť s Bodytep, perfektná práca, výborná komunikácia, určite odporúčame a využijeme znova! Tepovanie 150m kobercov vo firme.
Krivak & Co, s. r. o.

S odvedenou prácou sme spokojní, páni s firmy Bodytep nám to vytepovali naozaj pekne. Komunikoval som asi 90% času priamo s pánom Labodim a nikde to neviazlo, všetko bolo tak, ako sme sa dohodli.
HERŇA EXCELCLUB

Tepovanie 287 m kobercov a kresiel.
S prácou firmy Bodytep som bola nadmieru spokojná a takisto aj moji kolegovia keď v pondelok prišli do práce a videli výsledok. Firma odviedla precíznu prácu, všetky škvrny ktoré tam boli zmizli a celé priestory to opäť okrášlilo.
Legrant Slovensko SRO (Panonská cesta BA)

Tepovanie 330 m2 kobercov.
Práca pánov z firmy Bodytep bola perfektná, práve kvoli skvelej prvej skúsenosti sme si ich objednávali znova a opäť sa nám potvrdilo, že ide o absolútnych profíkov. Veľmi rada firmu Bodytep odporučím ďalej.
Decent group, p. Barboríková

Umývanie komplet okien na dvoch budovách.
S celým priebehom zákazky som bol maximálne spokojný. Odvedená práca aj komunikácia s firmou boli na veľmi vysokej úrovni.
Slovenský ochranný zväz autorský, p. Chemes

Umývanie okien, výkladov a tepovanie.
Sme nadmieru spokojní. Páni okrem umývania výkladov aj tepovali koberce a všetko bolo v najlepšom poriadku. Prácu odviedli kvalitne. Určite budeme ich služby využívať aj naďalej. Doporučujeme.
Wustenrot, Zimmermannova

Služby spoločnosti BODYTEP sme využili prvý krát a boli sme spokojní. Pred tým sme oslovili konkurenčnú spoločnosť a ak to mám porovnať, tak ste určite profesionálnejší a lepší či už cenovo, prístupom alebo výsledným efektom. Komunikácia bola dobrá, milí a ochotní ľudia. Ďakujeme.
Dobré noviny, office manager Jana Mišenčíkova

Tepovanie kobercov, kresiel a stoličiek. S pánom Labodim a jeho spoločnosťou BODYTEP sme maximálne spokojní, o čom svedčí aj fakt, že s nimi spolupracujeme už od roku 2016. Výborná kvalita služieb a taktiež cena. Už som niekoľko krát spoločnosť BODYTEP odporučil známym a veľmi rád ich odporučím ďalej.
FIIT STU v Bratislave, František Warosch

Tepovanie 320m kobercov. So službami spoločnosti BODYTEP sme boli spokojní. Čo sa týka kvality práce, tak koberce sú vytepované veľmi dobre. Naozaj nemáme, čo vytknúť – prišli na čas, tepovanie dokončili ešte skôr ako bolo plánované, komunikácia bola v poriadku, milý a príjemný prístup. Môžeme odporučiť.
Centrum enviromentalných služieb, p. Mičová

Tepovanie sedačiek, kobercov a stoličiek. So službami firmy BODYTEP sme boli veľmi spokojní. SUPER, promptný termín realizácie, pán, ktorý bol u nás tepovať bol perfektný, výborne odvedená práca. Určite oslovíme túto spoločnosť aj v budúcnosti. Ďakujeme veľmi pekne.
STORYmedia, S.R.O.

Tepovanie 250m2 kobercov. SUPER. Veľká spokojnosť so službami spoločnosti BODYTEP. Všetko od počiatočnej komunikácie až po samotné tepovanie prebehlo v poriadku, bez problémov. Odporúčam.
ECO-INVEST services a.s. v Bratislave – Daniela Lučkaničová

Umývanie 18 kusov okien, čistenie žalúzií a tepovanie 110 m2 kobercov.
So službami spoločnosti BODYTEP sme boli veľmi spokojní. Okná sú perfektne čisté a koberce tiež. Rýchlo sme si dohodli termín, ktorý bol aj dodržaný. Všetko sa stihlo v jeden deň, čo bola veľká výhoda. Pracovníci boli veľmi zdvorilí, slušní a nechali po sebe pekne a čisto. Určite spoločnosť BODYTEP odporúčame. Ďakujeme
RMD AUDIT s.r.o. Rybarova

Tepovanie 430m2 kobercov, sedačiek, stoličiek, umývanie okien a výkladov na cejej budove.
So službami spoločnosti BODYTEP sme naozaj veľmi spokojní. Kvalitné a veľmi dobré služby. Páni čo prišli boli veľmi milí a šikovní. Všetko v poriadku. Ďakujeme.
Forever Living Products Slovak Republic,s.r.o. – Priemyselná – BA

Pravidelné upratovanie firmy.
Firmu Bodytep využívame na pravidelné upratovanie kancelárskych priestorov našej firmy Secure one, s.r.o.. S kvalitou služieb sme spokojný.
asistentka – Secure one s.r.o.

Umývanie výkadov na lekárni v Petržalke.
So službami spoločnosti BODYTEP sme boli veľmi spokojní. Páni boli šikovní a mali to veľmi rýchlo hotové. Kvalita práce – je to tak čisté, ako keby sme ani okná nemali. Ďakujeme.
Lekáreň – DrMAX

Z firmy Bodytep nám upratovali kanceláriu, dielňu a aj byty……sto percentná robota, možem iba odporúčať. Ďakujem páni!!!!!
PGT 69

Tepovanie vo firme 1100 m2 kobercov a stoličiek.
So službami spoločnosti BODYTEP sme boli veľmi spokojní. V minulosti sme ich služby už jeden krát využili a tento krát sme ich oslovili opäť. Musíme vyzdvihnúť skutočne promptnú reakciu pána Labodiho na našu požiadavku. Tepovanie kobercov a stoličiek prebehlo v poriadku, rýchlo a bez problémov. Koberce máme krásne čisté. Ďakujeme.
GOHealth, s.r.o. Einsteinova 11. BA

Tepovanie kobercov vo firme.
Píšem Vám v mene firmy OLIVA. Max. spokojnosť s Bodytep, aj fľaky na koberci, ktoré sa predtým nedali odstrániť firma Bodytep odstránila. Služby určite využijeme aj v budúcnosti. Chlapcom veľmi pekne ďakujeme za čistý koberec.
Oliva – Simona Bavlšíková

Tepovanie sedačiek, kobercov a stoličiek.
Absolútna spokojnosť. Túto spoločnosť sme si vybrali na základe dobrej referencie, ktorú sme na nich dostali a my sme boli taktiež veľmi spokojní. Skvelá komunikácia, veľmi promptné služby. V budúcnosti bude spoločnosť pána Labodiho určite prvá, ktorú budeme kontaktovať. Ďakujeme.
CRESCO Ivest Group – Hviezdoslavovo nám.

Ďakujem za Vaše služby, pán bol veľmi milý a prisiel ešte aj skôr a všetko vyčistil.
Mgr. Veronika Šramková (Embassy of Italy in Slovakia)

Chcela by som poďakovať spoločnosti Bodytep za profesionálne služby – tepovanie gauča.Práca vykonaná na výbornú a k tomu ľudský a priateľský prístup k zákazníkovi. Kontakt mám už uložený v mobile a budem Vás odporúčať ďalej. Ešte raz veľmi pekne ďakujem.
Directreal – Kristína Poláčkova

 

 


RECENZIE OD SÚKROMNÝCH ZÁKAZNÍKOV

Z Bodytepu som si dala vyčistiť doma sedačku a koberce a v kaviarni všetky stoličky a kresielka pre zákaznikov.

Prišiel úžasný pán Dvořák, ktorý je neskutočne milý, profesionálny, šikovný a má rád psíkov 😍 toho nášho malého uštekaného si získal v priebehu 5 minút.

Pracuje svižne a dbá na všetky detaily. Sedačka, stoličky aj koberce teraz vďaka jeho poctivej práci žiaria čistotou a opäť nám robia radosť.

Odporúčam všetkými 10 prstami na rukách aj na nohách a už teraz mám v hlave plán čo všetko si zo služieb Bodytepu objednám domov aj do kaviarne. Želám veľa spokojných zákazníkov a teším sa na ďalšiu spoluprácu.
Martina Ebdon-Walker
Majitelka Just Lovely Café

Pravidelné upratovanie bytu.
Chcem sa veľmi pekne poďakovať p. Kaderkovej z BODYTEP za úžasné služby 2 krát do mesiaca. Maximálna ústretovosť, ľudskosť a samozrejme odvedená práca na sto percent.
Ing. Štefan Maťo – BA.

Pravidelné upratovanie domácnosti.
Pravidelné upratovanie mojho bytu firmou BODYTEP využívam už dlhé roky. Som spokojná nielen s perfektne vykonanou prácou, ale s prístupom a hlavne spoľahlivosťou.
Vodová – BA

So spoločnosťou BODYTEP mám u nás doma dlhoročnú skúsenosť. Páni okrem špičkových pracovných nástrojov a náradia prinášajú k nám domov aj tieto hodnotné parametre práce: dôkladnú profesnú prípravu, veľmi kvalitné prípravky, úsmevy i pochopenie pre množstvo úkonov. Okrem žiarivo priezračných okien a vyčistených žalúzií ostávajú čisté i voňavé koberce a dôkladne vyčistený čalúnený nábytok. Obdivujem pri tejto pravidelnosti i štandardne profesionálne správanie pretkané humorom a dobrou náladou. Oceňujem preto úprimne úžasnú prácu, priateľský prístup a vysoko profesionálny postoj k procesom, rovnako i poradenstvo k cyklom tepovania či čistenia interiéru. Spokojný s výsledkami ostávam a nemením.
Peter Uhrinec

Dobrý deň, chcem vyjadriť veľké poďakovanie pracovníkom vašej upratovacej služby, ktorí mi boli upratať byt / generálne upratovanie / dňa 27.1.2018 . S ich odvedenou prácou som bola nadmieru spokojná. Ešte dnes po takmer 3 týždňoch mi rozvoniava celý byt. Takže prosím odovzdajte chlapcom môj pozdrav a poďakovanie.
Darina Evansonová

Služby firmy BODYTEP som využila niekoľkokrát a musím skonštatovať, že som bola zakaždým maximálne spokojná. Pracovníci tejto firmy odviedli skutočne kvalitnú a veľmi precíznu prácu či už pri tepovaní kobercov a sedačiek, alebo pri umytí okien. Oceňujem ich perfektnú prácu, profesionálny prístup, ústretovosť a ochotu akceptovať všetky požiadavky zákazníka. Určite budem aj naďalej využívať ponuku služieb firmy BODYTEP a rada ju odporučím aj svojim známym.
Michaela Donauerová

Firmu Bodytep som si vybrala na základe desiatok fantastických referencií a neoľutovala som! V byte mi vytepovali matrace na manželskej posteli, 4 podsedáky, kreslo, taburetku a gauč. Rozdiel je naozaj markantný. Ďakujem!
Tepovanie bytu Ružinov – Erika Špeťko

Sedačku sme mali v pláne predať a aj preto sme ju potrebovali vyčistiť, keďže sme si chceli zaobstarať novú. Sme veľmi radi, že novú sme ešte nemali kúpenú pretože po návšteve spoločnosti BODYTEP ostala sedačka ako nová (a to nepreháňam). Nakoniec sme sa rozhodli, že si ju ešte necháme a nejaký ten čas ešte poslúži. Veľká vďaka firme BODYTEP za kvalitne odvedenú robotu. Čistenie koženej sedačky od pera.
Rodiný dom Sekule – Horvatova

S firmou Bodytep mám dlhoročné skúsenosti a môžem vrelo odporúčať. Zamestnanci sú mladí, flexibilní chalani s chuťou do práce, nie je problém si dohodnúť aj neštandartné časy. Nakoľko máme psa, je upratovanie o to náročnejšie, ale nikdy s tým nebol žiaden problém. Po uprataní a tepovaní je vždy pekne čisto a bez zápachu. Oceňujem profesionálny prístup a hlavne výsledky. Cena nie je najlacnejšia na trhu, ale výsledok je viac ako adekvátny. Týmto sa chcem pánovi Labodimu ako aj chalanom poďakovať a prajem veľa úspechov
Martin Kňaze

Ako môžete vidieť aj na obrázkoch, firma BODYTEP odviedla kus kvalitnej práce. Koberec aj sedačka boli na nerozoznanie a vyzerajú ako keby sme si ich kúpili len pred nedávnom. BODYTEP nám ušetrili čas, peniaze a starosti ktoré by sme mali spojené s kúpou nového koberca aj sedačky. Vidno, že páni sa vyznajú vo svojom remesle. Určite využijeme ich služby aj pri najbližšej príležitosti.
BROZ

S firmou BODYTEP bola pohodová komunikácia, prácu si urobili poctivo a za férovú cenu na akej sme sa dohodli. Čistenie silno zanesenej bielej koženej sedačky dopadlo úspešne. Ako môžete vidieť na fotkách, sedačka je po vyčistení ako nová.
Sebeková

Čistenie koženej sedačky v Karlovej Vsi v podaní expertov z firmy BODYTEP. Chlapci boli strašne šikovní, prišli ešte skôr ako sme boli dohodnutí takže za mňa na jednotku. Ako môžete vidieť aj na obrázku, sedačku vyčistili naozaj perfektne. Určite odporúčam.
Silvia Tothova

Čistenie bielej koženej sedačky. Pánov z Bodytepu poznám už z minulosti, keďže sme pracovali v spoločnej firmej. Teraz tam už dlhšie nepracujeme avšak rozhodla som sa práve pre nich a vôbec neľutujem. Odviedli skvelú prácu, boli výborní a som maximálne spokojná.
Ľubica Vavrincova

Čistenie bielej koženej sedačky. Veľmi stručne, firmu Bodytep by som odporučil každému, kto hľadá niekoho na tepovanie alebo čistenie. Bodytep je stávka na istotu, nesklamali mňa a určite nesklamú ani vás. Odporúčam.
Hrnek – Rovinka

Využila som ich služby v auguste. Pôvodne som si chcela len prenajať tepovací prístroj, ale veľmi dobre mi poradili a za poplatok o 5 € vyšší mi prídu vyčistiť koberce oni. Prišli dvaja slušní, pracovití páni. Pracovali rýchlo a kvalitne. Bola som veľmi spokojná, môžem vrelo odporučiť.
Anna Andrašíkova

Odporúčam služby Bodytep – jednoducho – rýchlo – kvalitne. Výborne odvedená práca a odborne vyškolený personál. Garancia neprekročenia ceny.
Tomáš Šimrák

Firma pána Labodiho chodí ku nám tepovať a umývať okná niekoľko už viac ako 10 rokov. Zamestnanci si odvedú objednanú prácu vždy na 100%, čo je po ich odchode aj vidieť. Že som sa rozhodol využívať služby Bodytep neľutujem a môžem len každému doporučiť.
Roman Kukumberg (hokejový reprezentant)

Bodytep k nám chodí pravideľne už 15 rokov umývať okná a tepovať komplet celý dom. Som s ich robotou spokojná, preto si stále volám práve ich. Pracovníci sú dochvilní a komunikatívni. Určite ich odporúčam aj ďalším, ktorí hľadajú kvalitné služby.
Bujnákova (Slávičie údolie)

Bol som velmi spokojný s Bodytep spoločnosťou. Kvalitne nám vyčistili 2i byt po kompletnej rekonštrukcii. Príjemný prístup a kvalitná práca.
Rudolf Sedláček – Hviezdoslavo nám. BA

Objednala som si jarné umývanie okien v celom byte. S prácou vašej firmy som veľmi spokojná, v presne stanovený čas prišli dvaja slušní pracovníci, pracovali šikovne – rýchlo, ale dôsledne. Môžem len odporúčať. Ďakujem.
Gažová (BA-Petržalka)

Ďakujeme za dôkladné vytepovanie kobercov, kresiel aj matraca, pri najbližšej príležitosti zavoláme Bodytep znova. Tepovanie 150 m2 kobercov, kresiel a matracov.
Martina Andrassy – Koliba

Slušní a vyškolení pracovníci z bohatou praxou, vždy prídu načas a hlavne je vždy precizne odvedená práca. Odporúčam firmu BODYTEP.
Matej Barkol

Ďakujem za rýchle vybavenie mojej požiadavky. Super vyčistené, veľmi dobrý profesionálny prístup. Som spokojná.
Gubričová (Jabloňové)

Dobrý deň, s firmou pána Labodiho BODYTEP mám veľmi dobré skúsenosti. Personál je zakaždým prívetivý, prácu odvedú rýchlo a poctivo. Vrelo odporúčam aj náročnejším klientom.
Lenka Dvořakova

Firmu som si najal za účelom upratania mojej garáže. So službami som bol veľmi spokojný, nakoľko pracovníci firmy boli nielen veľmi pracovití, ale najmä rýchli a ohľaduplní. O garáž sa postarali príkladne, ako by patrila im.
Jakub Kováč – Bratislava

Ďakujeme veľmi pekne za vytepovanie auta. Veľmi dobrá práca.
Stafen

Firma pána Labodiho nám chodí tepovať a umývať okná do domácnosti aj firmy už od roku 1999. S odvedenou prácou a ich prístupom sme vždy spokojný.
Peter Klubal

Túto firmu som si objednala na tepovanie a umývanie okien pred Vianocami a bola som nesmierne spokojná. Prišli presne na čas, pracovníci boli veľmi slušní a prácu vykonali rýchlo a sto percentne, takže môžem, len odporúčať.
Monika (Stupava)

Ako stála zákazníčka môžem spoločnosť BODYTEP iba odporučiť. Služby od spoločnosti BODYTEP si objednávam pravidelne a to znamená mojú 100%-nú spokojnosť. Pracovníci spoločnosti sú rýchli, precízni a spoľahliví a zatiaľ sa mi nestalo, že by si s niečim neporadili. Naposledy sa mi postarali o tepovanie sedačky a odviedli naozaj kvalitnú robotu- sedačka je ako nová. Ak budem mať v budúcnosti ďalší problém podobného charakteru určite sa obrátim na BODYTEP.
Ružičkova

Absolútna spokojnosť, veľmi flexibilní, komunikácia na vysokej úrovni, milí zamestnanci, profi čistenie za dobrú cenu.
Marek Kollar

S kvalitou tepovania sedačky, matracov, kusového koberca a tak tiež s profesionálnym prístupom zamestnancov som bol príjemne prekvapený. Veľmi pekne ďakujem pán Labodi budem Vás odporúčať.
Jaroslav Zindler

Maximálna spokojnosť, pracujú rýchlo a kvalitne. Sme si objednali umývanie okien na RD, tepovanie sedačiek a kobercov. Prišli štyria a za 3 hodiny boli s prácou hotoví.
Marek Domes – (Šenkvice)

S prácou (tepovanie sedačky) aj prístupom firmy Bodytep sme boli spokojní, pán prišiel na čas, dokonca skôr. Odporúčam.
Stulber

Tepovanie sedačky a koberca. S prácou sme boli veľmi spokojní. Bodytep boli u nás už štvrtý krát.
Krajčírova

Bola som veľmi spokojná. Firmu Bodytep určite odporúčam, odviedli skvelú prácu, tepovanie kobercov a sedačky.
Valovičova

S firmou Bodytep som mimoriadne spokojný, zamestnanci boli milí a uslužní, výborná komunikácia, výborná práca tepovali sedačku, kreslo a koberce, dal by som aj desať hviezdičiek, určite odporúčam.
Vladimír – Petržalka

Firmu Bodytep som využila na umývanie okien a žalúzií, tepovanie celej domácnosti. S ich prácou som bola nadmiieru spokojná.
Zuzana Novakova – Šenkvice

Pán bol milý a ústretový, dokonca prišiel skôr ako sme boli dohodnutí. Služby Bodytep sme využili prvý krát a boli sme spokojní, tepovala sa sedačka, kreslo a taburetka.
Mariana

Pán bol veľmi milý, sedačka pekne vyschla a vyzerá nádherne. Sedačka je ako nová.
Zuzana B

Ďakujem veľmi pekne, s prácou som bola naozaj spokojná. Pán bol veľmi šikovný. Promtné tepovanie koberca a sedačky.
Vargová

S tepovaním sedačky spoločnosťou Bodytep som bol veľmi spokojný.
Martin

Výborne a profesionálne vykonaná práca, vrelo odporučujem! Porovnanie kvalita a cena, proste super! Veľa šťastia a teším sa na budúce.
Alena Staňákova

Profesionalna praca, prijemne vystupovanie a SUPER ceny!!! Odporucam. Velmi precizna praca. Dakujem
Katarína Bódi

Ďakujeme pekne super, profesionálne odvedená práca. Večer som zavolala na druhý deň veľká spokojnosť len odporúčam.
Erika Munková Žáková

Boli sme maximálne spokojní, perfektná práca, vynikajúca komunikácia, veľmi pekne ďakujeme!“ Umývanie okien a tepovanie dvoch veľkých sedačiek.
Hausbóty na Jaroveckom ramene – Oravcová

Umývanie okien, zimnej záhrady a žaluzií.
Prácu firmy Bodytep hodnotím pozitívne, svoju prácu si urobili dobre a bol som s nimi spokojný. Jedinú chybičku som videl v tom, že keď páni umývali sieťky z okien, nechali po nich trochu zašpinený sprchový kút. Okrem toho som ale spokojný, práca bola urobená poctivo.
Vojtech Nadaždi

Upratovanie + tepovanie a čistenie koženej sedačky.
Aj napriek tomu, že zvyknem byť dosť kritický a dám si záležať na každom detaile, tak ma chalani z firmy Bodytep veľmi milo prekvapili. Veľmi oceňujem profesionálny prístup a špičkový finálny výsledok ich práce. Naozaj odviedli kus dobrej roboty takže ich musim hodnotiť veľmi pozitívne.
RD na Koziarke.

Absolútna spokojnosť s celým priebehom upratovania. Ja sama som na druhý deň volala do firmy a poďakovala sa za skvelo odvedenú robotu. Vidno, že ľudí z firmy Bodytep ich práca baví.
P. Katarína

Odporúčam, hlavne kvoli precíznosti svojej práce. Dal som tepovať, umývať okná a zasklennú lódziu svojim svokrovcom a takú vďačnosť a spokojnost som u nich uz dávno nevidel, veľká vďaka.
Peter Heringh

Veľmi precízne poumyvané okná a vytepované koberce. Urcite odporúcam.
Marcela Paalova

Výborné tepovanie už dlhé roky. Len cena kazdým rokom žiaľ stúpa. Prosím už nezdražujte. Vďaka.
Elena Gurtnerová

Umývanie okien, balkóna a žaluzií.
Ďakujem celému tímu Bodytep za skvele a precízne odvedenú prácu. S výsledkom práce som bol veľmi spokojný a s čistím svedomím môžem doporučiť. Neskôr som od pána Labodiho zistil, že ponúkajú aj tepovanie, takže v blízkej budúcnosti ich určite oslovím a túto službu využijem. Prajem veľa spokojných klientov.
P. Buben

(4.12. 2019) Tepovanie sedačky a kobercov.
Na spoločnosť BODYTEP môžem povedať iba samú chválu. Pán ktorý prišiel, bol veľmi šikovný, ústretový a milý. Potrebovala som pomôcť po vytopení a odviedol naozaj krásnu, precíznu prácu. Určite doporučujem, som štastná, že som si vybrala túto spoločnosť.
Alžbeta Grančíčova (Bardošova, BA)

Generálne upratovanie rodinného domu v Jarovciach.
So spoločnosťou Bodytep sme boli spokojní. Musím vyzdvihnúť prístup pána a pani ktorí ku nám prišli, boli milí, slušní a pripravení. Prácu odviedli kvalitne. Mrzelo ma, že prišli iba dvaja, trom by im to išlo viac od ruky, ale celkovo hodnotím skúsenosť s touto firmou ako pozitívnu. Ďakujeme.
P. Mária (Jarovce)

Umývanie okien, žallúzií a čistenie bielej koženej sedačky.
Služby spoločnosti BODYTEP som si objednávala už dva krát a určite ich oslovím aj nabudúce. Musím povedať, že páni sú skutočne precízni a pán Labodi je naozaj veľmi veľmi dôsledný. Vždy všetko poriadne skontroluje a to sa mi páči. Ja som veľmi spokojná. Ďakujem Vám.
Kamila Derkajová (Dlhé Diely)

Čistenie koženej sedačky, kresla a následná impregnácia.
100 % spokojnosť. Všetko prebehlo bez problémov, v termíne na akom sme sa dohodli, komunikácia bola úplne v poriadku, sedačka je vyčistená kvalitne. Nemáme čo vytknúť, ďakujeme.
Hrdlička (Ambroseho)

Dnes nám vyčistili 4 matrace.
Skvelý prístup, komunikácia i práca. Pevne stanovená cena, na rozdiel od mnohých iných firiem s ktorými som komunikoval. Možno iba podotknem, že to nie je hĺbková dezinfekcia matracov pomocou pary, ale pán použil nejaký ekologický saponát. Každopádne super, bolo to ako v teleshoppingu z detstva, keď za sebou vysávač nechával biely pás.
Ondrej Zajac

Umývanie okien a zasklených balkónov.
So službami spoločnosti BODYTEP som bola nadmieru spokojná. Mám dve lodžie, ktoré boli veľmi znečistené od peľu a sama by som to určite nezvádla, keďže sa bojím. Páni boli veľmi šikovní, milí a mali to raz dva hotové. Okná a lodžie sú umyté naozaj veľmi krásne. Veľmi pekne Vám ďakujem a v budúcnosti Vás určite ešte oslovím.
Guziová – (Dlhé Diely)

Tepovanie sedačky klientovi po tepovacej firme ktorá to nevyčistila. Budem stručný – bol som veľmi spokojný. Nemám žiadne výhrady. Ďakujem.
(Mudroňova) – Krajčovič

Generálne upratovanie bytu.
So službami spoločnosti BODYTEP som bol veľmi spokojný. Všetko prebehlo v poriadku, bez problémov. Páni boli veľmi milí a všetko prebehlo presne podľa dohody. Samozrejme odporúčam a ďakujem.
(Rudolfa Mocka) – Michal Ehm

Tepovanie sedačky a kobercov. Takéto služby som využila prvý krát a vybrala som si dobrú firmu. Bola som naozaj veľmi spokojná. Termín dodržaný, cena bola dobrá, čakala som viac, takže som bola milo prekvapená a čo sa týka kvality, tak, je naozaj vidno rozdiel.
(Podunajské Biskupice) – Agáta

Umývanie okien a čistenie žalúzií.
S umývaním okien a žalúzií som bola veľmi spokojná. Ja som už starší človek a nevládzem vyliesť na rebrík, chlapci sa naozaj snažili, bez problémov vyliezli na rebrík, všade dočiahli a boli zlatí a milí. Pred tým mi bol ich kolega tepovať koberce v troch izbách, to bolo taktiež v poriadku. Na základe môjho odporúčania si ich služby už objednala aj svatka a suseda, takže odporúčam aj ďalej a ja tiež určite BODYTEP oslovím aj v budúcnosti. Ďakujem.
Prievoz BA – Siroňová

Tepovanie bielych kobercov a sedačky.
So službami spoločnosti BODYTEP som bola veľmi spokojná a keďže mám malé šteňa tak sa ešte určite uvidíme. Pán Labodi je veľmi milý a slušný pán. Sedačku aj koberce vytepovali kvalitne, takže určite sa na túto firmu obrátim aj v budúcnosti. Nech sa Vám radí a ďakujem.
Račianska BA – Roznerová

Umývanie okien a tepovanie kobercov.
Bola som veľmi veľmi spokojná. Prišiel naozaj milí tím – jedna slečna a dvaja páni, pracovali usilovne, poriadne, boli veľmi šikovní. Určite sa na spoločnosť pána Labodiho – BODYTEP obrátim aj nabudúce. Ďakujem a odporúčam.
Svidnická BA – Steinerova

Umývanie okien a dverí, tepovanie kobercov, čistenie koženej sedačky.
Ďakujeme veľmi pekne. Boli sme veľmi spokojní. Páni boli veľmi milí a pracovití, pracovali naozaj usilovne. Prajeme Vám všetko dobré.
Križna BA – Fábryová

Čistenie veľkej bielej koženej sedačky a umývanie francúskych okien.
Bez výhrad ! Moja skúsenosť so spoločnosťou BODYTEP je pozitívna. Všetko prebehlo bez problémov a v poriadku. Určite odporúčam služby tejto spoločnosti, bol som veľmi spokojný. Ďakujem.
(Limbach – Pezinok) – Bednár

Upratovanie a tepovanie.
Najlepsi chalani – mili sikovni super.
Ivana Sikutova – BA

Ďakujem veľmi pekne za úžasne služby, maximálna spokojnosť. Tím BODYTEP pracuje na profesionálnej úrovni môžem všetkým odporučiť. Za mňa do budúcna už len táto firma.Teším sa na ďalšiu spoluprácu.
Šišková – BA

So sluzbami firmy som velmi spokojna a preto si u nich pravidelne objednavam tepovanie (sedacka, matrace a koberce) a umyvanie okien na rodinnom dome (vratane cistenia vonkajsich zaluzi). Zakazdym odvedu rychlu a kvalitnu pracu takze velmi odporucam. Osobitne plus davam za ochotu prist mimo Ba okres.
Strawbery Field

Umývanie okien a žalúzií v RD.
Ďakujeme za krásne umyté okná, chlapci boli super, aj na budúce.
Konečná – Bernolákovo

Ďakujem veľmi pekne za perfektne vytepovanú sedačku a koberce. Profesionálny prístup, maximálna spokojnosť. Určite Vás oslovím aj v budúcnosti.
Tomáš Oravek

Dnes nám boli chlapci umývať okná a žalúzie. Kvalitne odvedená práca. Ďakujem.
Martin S

Pravidelné upratovanie domácnosti.
S pravidelným upratovaním sme maximálne spokojní. Oceňujeme milý a profesionálny prístup. Takisto sme boli spokojní aj s kompletne umytými oknami ako aj oknami na balkóne, vyčistením koženej sedačky a ochotou pomôcť pri vešaní záclon. Práca bola spravená veľmi milými a slušnými ľuďmi. Určite odporúčame.
Štefan a Magda

Čistenie koženej sedačky – perfektné ,určite využijem opäť !!!! Ďakujem veľmi pekne za profesionálne služby určite odporúčam každému. Nabudúce využijem aj iné služby.
Eva Bubánová

Naozaj veľmi dobrá kvalitne odvedená práca. Chlapci šikovní, zdvorilí, nechali po sebe naozaj čisto. Som nadmieru spokojný. Do budúcnosti Vás budem určite kontaktovať.
Peter Kormedy

Firmu som si vybrala na vytepovanie sedacky a kobercov a bola som velmi spokojna s odvedenou pracou. Velmi profesionalny pristup. Mozem len odporucit.
Helena Karpjakova

Oslovila som firmu na tepovanie sedacky po spine od psa a sedacka je ako nova, skusila som aj tepovanie matracov a skutocne tolko spiny co odtial chlapci dostali, budem to opakovat urcite pravidelne bola som velmi spokojna s ich robotou.
Diana Majerova

Okna vycistene super, taktiez upratovanie po prerabani bytu velmi dobre odvedena robota. Bola som velmi spokojna s ich pracou.
Veronika Klenova

(28.3.2021). Upratovanie domu mam dohodnute pravidelne kazde dva tyzdne a som velmi spokojna s vysledkom prace, ste velmi spolahlivy po kazdej stranke.
Michaela Svetlíkova

Firma zabezpečila komplet upratovanie po prerabaní bytu, od umytia okien, podláh až po vytepovanie sedačky, skutočne všetko. Veľmi som bol spokojný s ich odvedenou prácou.
Stefan Vozar

Velmi profesionalny pristup, dali sme si umyt okna a vytepovat koberce som velmi spokojny s pracou. Dakujem.
Dávid Diviš

Precizne odvedena praca, mily pristup zamestnancov.
Tepovali mi gauc a kresla a su ako nove.
Bola som velmi spokojna.
Petronela Kempova

Super robota, kvalitne odvedena, velmi mili a pracoviti chalani, mozem len odporucit.
Tomáš Kuzma

Chlapci z bodytep mi prisli umyt okna a vytepovat koberce, velmi precizna robota su velmi sikovni a ochotni.
Michaela Zajacova

Firmu vyuzivam počas roka na pravidelne upratovanie bytu. Som naozaj spokojna s kvalitou prace a hlavne setria moj cas. Ked bude krajsie pocasie budem potrebovat aj umyt okna takze sa urcite ozvem.
Simona Matolek

S upratovaním bytu a umytím okien som bola veľmi spokojná, nabudúce firmu zavolám aj na tepovanie sedačky. Ďakujem veľmi pekne.
Miroslava Farkašova

Výborne odvedená práca, milý a ochotný pracovník. Dali sme si umyť okná. Určite odporúčam.
Jarka Holkovičova

Firma mi chodi pravidelne upratovat byt, som s nimi velmi spokojna, mozem len odporucit.
Nikol G

Dakujeme za perfektne umytie okien a tiez nasa sedacka ziskala konecne svoju originalnu farbu, nas havo jej dava totiz zabrat.
Jula Markova

Umývanie okien a tepovanie.
Som maximálna spokojná so službami firmy BodyTep. Rýchle a jednoduché zajednanie, dochvílnosť, lojálnosť a precíznosť práce chalanov z firmy v pomere cena=výkon hodnotím na 1 s 5*. Odporúčam a firme prajem veľa ďalších spokojných zákazníkov. Ste jednotkou na trhu.
Zuzana Zelenajova

Umývanie okien.
Bol som nadmieru spokojny s pristupom a svedomitou pracou ktoru chalani u mna odviedli. Okna boli ako by tam neboli. Vrelo odporucam tuto firmu a urcite si chalanou zavolam znovu.
Martin Huťa

Túto firmu som si objednala na tepovanie gauča, ktorý rokmi fakt dostal zabrať. Termín som mala o pár dní, všetko bolo načas, expresne, DOKONALO urobené, za úžasnú cenu so skvelým prístupom. Túto firmu plánujem využívať odteraz už pravidelne a s čistým svedomím ju odporučím kedykoľvek mojim známym. Tlieskam a prajem veľa zdaru :
Kristina Csicsa

Dobrý deň, len sa Vám chcem poďakovat za včerajšie umytie okien – chlapci mali super prístup, precízne umyte. Prajem pekný deň.
Kristína Lužová

Spoločnosť Bodytep odporúčam. Vždy kvalitne odvedená práca, či sa jedná o tepovanie sedačky či upratovanie. Objednávam ich služby pravidelne a vždy som bol zatiaľ spokojný. Palec hore a ďakujem.
Patrik Belanec

So službami som bola veľmi spokojná, odporucam tuto firmu.
Martina Martincová

Firmu Bodytep využívame na upratovanie našich kancelárskych priestorov. Zatiaľ nemôžeme povedať nič zlé. Páni vždy skvelo spravia dohodnutú prácu. Ďakujeme.
Patres Y

Určite odporúčam využiť služby tejto firmy, skvelá komunikácia, odbornosť a kvalitná práca. Využili sme tepovanie matracov a sme nadmieru spokojní. Ďakujeme pekne!
Beata Faber

Po presťahovaní som mal v byte komplet bordel. Bodytep mi upratalo celý byt po sťahovaní a zároveň vykonali aj hĺbkové čistenie. Ďakujem chalanom, profesionálna spoločnosť a oceňujem rýchlosť a kvalitu.
Daniel Števčík

Odporúčam! Veď ostalo po nich čistejšie. Od prvotného telefonátu, až po výsledok, by som celkovu službu hodnotil pozitívne. Jednoznačne odporúčam ďalej!
Juraj Vidan

Aspoň takto by som chcela veľmi pekne poďakovať Vášmu zamestnancovi Petrovi, ktorý mi veľmi pekne vyčistil sedačku, o ktorej som si myslela, že ju budem musieť dať prečalúniť, alebo prinajhoršom vyhodiť. Ešte raz veľká vďaka. Prikladám aj foto pred a po. Prajem Vám všetkým veľa, veľa úspechov v celom Vašom živote a nech máte hlavne dobrých zákazníkov. S pozdravom
Romana Panghyová

Vo štvrtok 28.10. bol u nás pán z BODYTEP, vytepoval 2 sedačky a chcem sa mu ešte raz veľmi veľmi veľmi pekne poďakovať za odvedenú prácu a ak môžete dajte mu pochvalu, odmenu, čokoľvek. Je to veľmi milý a ochotný pán, ktorý svoju prácu vykonáva s celým srdcom a odvádza ju naozaj odborne. Vaše služby budem odporúčať ďalej, bola som veľmi spokojná. Ešte raz ďakujem.
Inka Hercegová

Uplynulý týždeň sme si u vás objednali tepovanie textilnej sedačky, na ktorú sme kvapli telový olej. Termín na tepovanie sme dostali na druhý deň a p. Dvorák, ktorý nám bol sedačku čistiť, odviedol skvelú prácu, po škvrne z oleja ani stopy. Ďakujem veľmi pekne za promtný a prokliensky pristup. Určite vás rada odporucím ďalej, s pozdravom
Nikola Maslik

Oceňujem profesionálny prístup. Pán bol veľmi milý, prišiel načas. Všetko dopadlo presne podľa dohody. Za rozumné peniaze som dostal skvelý výsledok. Ďakujem.
Peter Rendek

Výborna práca, kvalitné tepovanie, bol som veľmi spokojný. Ďakujem.
Milan Gubka

S pani Karin bola skvelá komunikácia už od začiatku. Reagovala okamžite a profesionalne aj na moje položené, možno otravné otazky. Upratovanie bolo naozaj detailné, na čas aký sme sa dohodli a v očakávanej kvalite. Neverila som, že starý gauč ešte može vyzerat ako nový, ale može! Veľmi pekne ďakujem celému tímu za dobre odvedenú prácu, určite ešte vaše služby využijem.
Natina West

S odvedenou robotou som nadmieru spokojna. Vytepovali mi sedacku a koberce, dakujem,mozem len odporucit.
Michaela Janoskova

Svižný prístup, rozumná cena a skvelý výsledok – nemám čo vytknúť. Využila som službu tepovania. Odporúčam.
Klaudia Daňkova

Odporúčam, veľmi ochotný a milý pracovník, rýchly a dôsledný.
Simona Zilkova

Veľmi kvalitne odvedená práca, som veľmi spokojná s výsledkom tepovania. Odporúčam.
Marketa Toman

Výborna práca. Som veľmi spokojná. Vrelo odporúčam. Vyuzijem služby aj nabuduce. Ďakujem moc.
Petra Kosťova

Velmi profesionalny pristup , firmu si opakovane volam velka spokojnost.
Denisa Oravcová

Skvelé a profesionálne služby. Vrelo odprúčam.
Petra Chudiková

Dobrý deň prajem, už roky využívam služby, tepovanie, čistenie koženej sedačky, som veľmi spokojná, vrelo doporučujem.
Stefania Smatlikova

Chcela by som sa Vám poďakovať za rýchle vybavenie tepovania, Váš kolega bol veľmi milý a šikovný, výsledok je super! som veľmi spokojná a určite budem vaše služby odporúčať ďalej.
Petra Laskovova

Dobrý deň, dňa 21.1.2022 boli vykonané tepovacie služby spoločnosťou BODYTEP.
Chcel by som Vám napísať krátku recenziu:
Váš kolega vykonal svoju prácu poctivo a dal si záležať na kvalite – takýto prístup nie je samozrejmosťou v dnešnej dobe, kedy chce mať každý všetko rýchlo a na kvalitu neostáva čas. Okrem profesionálneho prístupu k práci ma Váš kolega zaujal, príjemným vystupovaním a slušným správaním. Takýchto kolegov, ako je pán Peter si určite chráňte a oceňte. Vaše služby využijem určite aj v budúcnosti a budem Vašu firmu odporúčať rodine aj priateľom. Ešte raz ďakujem a prajem príjemný deň.
Tomáš Jančár – Ševčenkova BA

Určite odporúčam firmu Bodytep. Veľmi profesionálne služby, milý a ústretovy prístup. Gauč bol vytepovany precízne, určite využijem ich služby aj v budúcnosti.
Romana Rimková

Prvý krát som si objednala Vašu firmu BODYTEP, ktorú som si náhodou vybrala na internete na čistenie okien a žaluzií. Dnes prišli z Vašej firmy 2 páni a odviedli 100 percentnú prácu. Som maximálne spokojná a stávam sa Vašou stálou zákazníčkou. Ďakujem s pozdravom
Hatarova – Dunajská Lužná

Dobrý deň, chcem sa Vám, spoločnosti BODYTEP veľmi poďakovať. Fakt na špičkovej úrovni odvedená práca. Nielen fajn pocit z čistého sedenia. Pán nám vytepoval sedačku aj koberce tak, že sme neverili čo dokáže ručná precízna práca, nemecká technológia a pozornosť pre problematické miesta. Nadmieru vynikajúci výsledok podtrhujem aj pre neúnavnú skvelú úroveň komunikácie. Odporúčam okoliu…takýto prístup kiežby bol kultúrou každej firmy.
Klara Rybarova

Bola som veľmi veľmi spokojná. Zamestnanci pracovali rýchlo, vysoko profesionálne. Som nadšená. Môžem doporučiť. Dávam najlepšiu známku za kvalitu, termíny, cenu aj komunikáciu. Tepovanie a umývanie okien v domácnosti.
Anna Rozsívalová

Dobrý deň,som veľmi nadšená a spokojná s firmou BODYTEP. Umyli perfektne okná v celom dome rýchlo, super urobená práca. Odporúčam a ďakujem pekne.
Paula Mucinová

Chcem vyjadriť úplnú spokojnosť. Potreboval som vyčistiť matrace, sedačky v celom dome. Firma pána Labodiho odviedla neskutočnú prácu. Perfektne vyčistené, chválim aj komunikáciu a personál bol milý, komunikatívny. Ďakujem Vám.
Lucas Petrin

Profesionálne služby, veľmi milý pán. Vyčistil nám sedačku, ktorá bola veľmi znečistená. Cenovo dostupný, čo si v dnešnej dobe naozaj vážim. Odporúčam.
Veronika Oravcová

Odporúčam. Využívame služby na tepovanie sedačiek, kobercov a matracov. Personál je profesionálny a vždy odvedú perfektnú prácu. Maximálna spokojnosť.
Stanislav Adamčík

Firma Bodytep u nás pravidelne upratuje, umýva okná a žalúzie. Sme vždy spokojní s kvalitne a dôkladne odvedenou prácou.
Jakub Leitner

Veľmi dlhú dobu už využívame služby P. Labodiho, sme veľmi spokojní. Všetko je vždy perfektne odvedené, či tepovanie kobercov, sedačiek, alebo umývanie okien aj s žalúziami. Ďakujeme za dlhoročnú spoluprácu.
Petra Izáková

Spokojnosť s tepovaním kobercov, matracov, sedačky a hlavne s profesionalitou firmy čo sa týka komunikácie a aj odvedenej práce. Odporúčam.
Nicol Kubová

Firma Bodytep k nám chodí dlhé roky, maximálna spokojnosť s všetkými službami a s profesionálnym prístupom.
Bibiana Peťková

Chcem vyjadriť úplnú spokojnosť s firmou BODYTEP. Potreboval som vytepovať všetky koberce v byte, sedačku a aj matrace. Práca bola dôkladná a do detailu spravená, som veľmi rád. Ďakujem. Budem využívať ďalej služby firmy BODYTEP.
Tomáš Svíčka

Skvelo vyčistené, maximálna spokojnosť a čistá práca. Ďakujeme za vynikajúce služby, Firmu BODYTEP budem odporúčať ďalej.
Vladimíra Paulovičová

Ďakujeme za profesionálne vykonané tepovacie služby. Veľmi skúsený pracovník, technologicky a odborne znalý, nám dokonale vyčistil všetok náš čalúnený nábytok. Vysvetlil, vykonal, poumýval po sebe. Pána Petra vrelo odporúčame všetkým ďalším zákazníkom. Ešte raz ďakujeme za poctivú prácu.
Ivan Holík

Dobrý deň, chcem pochváliť firmu BODYTEP za odvedenú prácu. Okná a žalúzie do podrobna vyčistené. Profesionálna práca. Ďakujem.
Nataly Čepčeková

Skutočná profesionalita.
Daniel Varačka

Som veľmi spokojná s firmou. Vždy keď si objednám službu je vykonaná dokonale a rýchlo, bez žiadnych problémov. Ďakujem, budem ďalej využívať vaše služby.
Barbora Valcerová

Termín bol do 48 hodín. Pracovník bol veľmi milý a profesionálný. S prácou a celkovým prístupom som bol veľmi spokojný.
Juraj Eliaš

Profesionálny prístup, naša sedačka vyzerá po vyčistení ako nová, určite odporúčam.
Ivana Súkenníková

Dobrý deň, využívam služby firmy BODYTEP a som nesmierne spokojná. Okná sú do čista vyčistené a aj žalúzie. Pracovníci sú veľmi ochotní, výborná kvalita, profesionálný prístup.
Veronika 8623

Koberce vytepované tip top. Ochotný, ústretový prístup. Veľká spokojnosť.
Alica Suskova

Chcem sa poďakovať firme Bodytep za výborné služby. Potrebovala som upratať byt, vytepovať sedačku a matrace. Som nesmierne vďačná za Vašu prácu a skvelý personál. Boli komunikatívní, dali pomocné rady, veľmi profesionálný prístup.
Dominika Dergnovicovhova

Veľká spokojnosť s firmou BODYTEP. Úžasne odvedená práca zamestnanca, do detailu vykonal prácu a hlavne veľmi kvalitne. Okná sú pekne čisté, sedačka aj matrace taktiež ako nové. Naozaj veľké ďakujem. Veľká spokojnosť. Určite aj naďalej budem využívať Vaše služby.
Hana Michalikova

Dobrý deň. Rada by som vyjadrila veľkú spokojnosť firme BODYTEP. Potrebovala som upratať byty a zostala som bez slov. Nádherná práca pracovníkov firmy. Ochotní, komunikatívní, do tetailu všetko upratané. Chválim a odporúčam ďalším.
R. Marková – e – learning

Dobrý deň, som veľmi nadšená a spokojná s firmou p. Labodiho. Umýli okná v celom dome. Boli rýchli a super odvedená práca, lojalnosť, odporúčam.
Paula Mucinová

Super prístup, práca odvedená na výbornú.
Adam Kalnický

Chcem vyjadriť spokojnosť so službami firmy Bodytep. Profesionálna práca odvedená profesionálnými odborníkmi.
Klára Bobáňová

Okná sú nádherne umyté. Zamestnanci urobili kus poctivej roboty. Odporúčam ďalej a ďakujem.
Klaudia Rosenbergová

Vytepované sedačky a koberce v byte sú dokonale vyčistené. Profesionálna práca aj prístup, poradenstvo. Chválim.
Michaela Jančová

Musím pochvaliť pánov z firmy BODYTEP, pretože prístup a aj samotné tepovanie odviedli na profesionálnej úrovni.
Oľga Kaučíková

Firma BODYTEP mi luxusne umýli okná, žalúzie a vytepovali koberce. Ohromná poctivá práca.
Knižný Bazárik

Dobrý deň, chalani s Bodytepu odviedli svoju prácu na jednotku. Krásne čiste okná, žalúzie a vyupratovaná celá domácnosť. Ďakujem, budem naďalej využívať vaše služby.
KA MI

Chcem sa poďakovať p. Labodimu za dôkladnú prácu, ktorú odviedli jeho pracovníci. Domácnosť je nádherne čistá, ďakujem.
Laura Poláková

Firma BODYTEP = profesionálný prístup, profesionálné poctivé tepovanie.
Michal Boor

Tepovanie kobercov, sedačky a matracov. Perfektne odvedená práca, pracovníci milí a ústretoví, čo je v dnešnej dobe vzácne. Ďakujem pekne.
Simona Kičinová

Umývanie okien prebehlo rýchlo a bez problémov + tepovanie sedačky a kobercov. Výborná komunikácia a kvalitne odvedená práca. Vrelo odporúčam.
Viktória Špendelova

Super práca s rýchlým vybavením, Ďakujem.
MA HAI

Pred krátkym časom som využila služby spoločnosti Bodytep / umývanie okien / , bola som veľmi spokojná s kvalitou práce, tiež s komunikáciou manželského páru, ktorý bol u mňa. Rada sa na Vašu spoločnosť obrátim opätovne a budem rada ak mi aj v budúcnosti prídu umyť okná manželia, ktorý boli u mňa.
Darina Kuzmová

Som vždy maximálne spokojná. Predtým som skúsila 4 iné firmy kým som nenašla tú správnu, ale odkedy som našla firmu Bodytep tak volám už len ich. Pán Peter ktorý chodí pravidelne je veľmi milý a pracovitý. Dokonca aj umývanie okien ktorých mám naozaj veľa tak bola odvedená perfektná práca.
Jarka Hotová

Som absolútne spokojný s kvalitou odvedenej práce a čo je v dnešnej dobe raritou, prístupom, správaním, maximálnou profesionalitou a ochotou prispôsobiť sa zákazníkovi. Môžem len vrelo odporučiť.
Peter Petrovič

Dobrý deň, využívam vaše služby už dlho hlavne tepovanie kobercov a matracov. Sme spokojní. Ďakujem. Perfektne služby.
Miro Líška

Pekný deň, ďakujem za služby firme Bodytep. Potrebovala som vytepovať koberce a sedačku a výsledok je skvelý, bez chyby .
Personál na najvyššej úrovni. Ďakujem .
Vanesa Brečanova

Potrebovali sme vytepovať sedačky a využili sme služby Bodytep .. dohodli sme sa na termíne, prišli bez meškania, personál nadštandardní, odrobena dobrá kvalita! Veľmi profesionálna firma. Ďakujeme.
Milan Varačka

Firma Bodytep ma milo prekvapila, potrebovala som vytepovať matrace a sedačky a výsledok je bezchybný. Personál je profesionálni a milí.
Michaela Opatovská

Som veľmi spokojná s firmou Bodytep. Využívam ich služby na tepovanie kobercov a matracov a nemôžem nič povedať zlé. Práca je vždy dokonale spravená. Odporucam ďalej. Ďakujem.
Nikol Semaniková

Pekný deň, využívam služby Bodytep a som veľmi spokojná. Keď treba v domácnosti vytepovať koberce mi firma nájde rýchlo voľný termín a práca je dokonalá.
Erika Litvova

Potreboval som vytepovať sedačku a matrace, firma Bodytep odpracovala úžasnú prácu. Lukáš Hruška

Dobrý deň, firma bodytep mi vytepovala sedačku do nádherná. Personál výborní.
Juraj Hlbocký

Som veľmi spokojná s tepovaním sedačky a odporúčam každému, kto má problémy s nečistotami, alebo škvrnami na svojich sedačkách. Tento proces je skvelým spôsobom, ako sa zbaviť hlboko uložených nečistot a zlepšiť vzhľad svojich sedačiek.
Betka

Dobrý deň, využila som služby firmy na tepovanie kobercov, tepovanie odvedené na jednotku. Ďakujeme. Odporúčam ďalej.
Zuzana Poláčková

Dobrý deň, potrebovali som vytepovať koberce a sedačku a spokojnosť . Budeme využívať naďalej vaše služby. Ďakujeme.
Marian Nagy.

Pekný deň, firma nám tepovala matrace a spravila prácu do detailu. Spokojnosť.
Laura Roková

Oslovila som firmu p. Labodiho na vytepovanie matracov a práca vykonaná do detailu . Veronika Cifrova

Firmu Bodytep využívam na vytepovanie kobercov a matracov, taktiež na upratanie domácnosti a nesťažujem si. Do detailu vždy odrobená práca, ďakujem.
Lucia Dikantova

Vytepovanie matracov a umytie okien v celom dome. Z firmy Bodytep prišiel pracovník, krásnu prácu odviedol, poradil, bol veľmi milý a pracovitý. Ďakujeme.
Lenka Ondrusova

Dobrý deň, firma Bodytep nám doma vyčistila do podrobna okná, upratala domácnosť a krásne nám vytepovali sedačku. Budeme ďalej využívať vaše služby.
Tamara Pavelková

Vytepované koberce a matrace do detailu. Domácnosť čistá a uprataná. Super práca. Ďakujeme pekne.
Mária Veľka

Vytepované sedačky tip top. Firma je veľmi profesionálna. Nemôžem povedať nič zlé, práca bola dôkladná. Ďakujeme.
Dóra Zatik

Dobrý deň, potrebovala som vyčistiť koženú sedačku a páni odviedli skvelú prácu. Ďakujeme. Krásny výsledok .
Petra Kalabusova

K absolútnej spokojnosti vyčistené čalúnené stoličky, ako nové.
Katarína Hormanova

Dobrý deň, vytepované koberce tip top. Práca odvedená profesionálne a milý personál. Ďakujem, odporučím ďalej.
Anhelina Dubiniak

Využila som služby Bodytep, vytepované sedačky, vyčistená domácnosť a personál zlatý, ktorý poradil. Určite odporúčam ich služby ďalej. Ďakujem.
Gabriela Cabadajova

Ďakujeme za skvele odvedenú prácu, vyčistené okná aj celá domácnosť do detailu. Budeme určite aj naďalej využívať Vaše služby.
Ďakujeme.
Martina Kohútova

Pred časom som využil služby firmy BODYTEP a musím povedať boli sme veľmi spokojní, super komunikácia pri objednaní služby, dokonca mi vyhoveli s termínom cez štátny sviatok a neúčtovali ani príplatok. Na dohodnutý termín prišiel milý pán a paní, po rýchlom prekonzultovaní mojich požiadaviek, prebehlo zrátanie ceny podľa cenníka, ktorý majú na stránke uvedený. Ceny sú za odvedené služby, si myslím dobré. S výsledkom sme boli spokojní. Väčšinou recenzie nezvyknem písať, ale firmu BODYTEP určite odporúčam a aj som sľúbil, že ich recenziou určite podporím. Sam som si predtým tie recenzie prešiel 🙂 ďakujem a určite služby využijem aj v budúcnosti.
Lukáš Mundok

Dobrý večer, firma Bodytep je skutočne profesionálna firma, ktorá svoju prácu dokonale a pracovito odmaká, aj do posledného detailu. Čistá domácnosť a krásne umyté okná. A veľká spokojnosť že sa s nimi dohodneme rýchlo a bezstarostne. Sme s Vami veľmi spokojní. Ďakujeme.
Ema Galbavá

Potrebovala som vytepovať koberce a sedačky a výsledok je bravúrny. Ďakujeme. Nádherná robota.
Vanesa

Pred nedávnom sme využili služby tejto firmy a sme príjemne spokojní s tým ako dopadli výsledky našich matracov na chate. ďakujeme veľmi pekne a odporúčam.
Gabriela Mendlova-Drev

Využila som služby firmy Bodytep na umývanie okien a čistenie čalúnenia a práca bola do detailu odpracovaná a personál milý a ochotný. Veľká vďaka.
Karolína Šantavá

Som veľmi nadšená, že som si vybrala práve túto firmu BODYTEP. Pracovník dodržal vopred dohodnutý čas, umyl okná, domácnosť či vytepoval koberce a výsledok je bezchybný. Úprimne, veľká spokojnosť. Ďakujem veľmi pekne, odporúčam!
Lina

Som veľmi spokojná s vytepovanými matracmi, sedačkami a čistením čalúnenia. Skvelé. Odporúčame ďalej.
Veronika Gondová

Chcem vyjadriť úplnú spokojnosť so službami firmy Bodytep. Profesionálni personál a super prácu odvádzajú. Domácnosť čistá ako nová. Ďakujeme.
Vanessa Šillerová

Firma Bodytep odvádza svoju každú prácu naozaj zodpovedne a bez problémov. Vytepované matrace a umyté okná ako sme už dlho nemali. Skvelá práca.
Miška Pilarova

Výborná spoločnosť. Perfektnú prácu zakaždým odvedie zamestnanec. Maximálna spokojnosť, ďakujem.
Richard Orvisky

Veľká spokojnosť s odvedenou prácou. Veľmi prijemný pán, ktorý mal profesionálny prístup. Všetko od objednania služby až po platbu prebehlo podľa predstáv a bez akýchkoľvek komplikácií.
Alena Pollak

Vytepované matrace, umyté okná v celej domácnosti do posledného detailu čisté. Firma Bodytep si dáva záležať na každom detaile a je to super. Odporučíme priateľom.
Vojta Riedl

Všetko super. Zamestnanec prišiel, spravil svoju prácu, poradil aj, príjemný človek a výsledok je bezchybný. Sme veľmi spokojní, že sme sa rozhodli využiť služby Bodytep a budeme v budúcnosti využívať vaše služby. Pekný deň.
Natália Zrubcová

So službami Bodytep sme boli vždy veľmi spokojní. Odporúčam ich každému.
Michaela Partlová

Výsledok úžasný, umyté okná, žalúzie a sme naozaj spokojní. Personál veľmi ochotní.
Terézia Zacharová

Veľká spokojnosť s odvedenou prácou. Všetko od objednania služby, jej vykonaním až po platbu prebehlo podľa predstáv. Odporúčam.
Jane SC

Využívam služby BODYTEP a som maximálne spokojná. Pracovník vždy odvedie prácu na 1. Ďakujem.
Jana Šillerová

Maximálna spokojnosť. Vytepované koberce, matrace tip top. Výborná práca a personál milí a ochotní.
Ingrid Hrušková

So službami Bodytepu sme boli vždy spokojný. Odporúčam ich každému.
Michaela Golovková

Super spolupráca.
Kristián Majzlan

Profesionálna práca, mimoriadna spokojnosť , určite odporúčam.
Inka Bonova

Vrelo odporúčam vyuziť služby tímu firmy Bodytep. Odvádzaju výbornu prácu, su spolahliví, pracovití a komunikuju príjemne. Pomohli mi s vytepovanim fľakov na koberci a sedačke, ktoré mi predtým nikto iny nezvládol vyčistit.
Mojmir Ján Kriška

Pán Labodi, ďakujeme pekne práca bola vykonaná exceletne. Čistenie kožených sedačiek a tepovanie stoličiek.
Fakulta matematiky fyziky a informatiky – Anna Mackova

Čistenie kožených nábytkov. Som maximálne spokojná. Jednoznačne odporúčam ďalej.
Babula

Úžasný prístup, skvelá práca, odporúčam a určite využijeme služby aj v budúcnosti.
Miška Siveková – očná klinika

Pekne odvedená práca. Som spokojná. Aj na budúce.
J R

Krásne vyčistená biela kožená sedačka a kreslá.
Lenka Petrysova

Čistenie kobercov, matracov, sedačky, kuchynských stoličiek…..profi prístup, skvele odvedená práca…..odporúčam všetkými desiatimi.
Andrej Simek

Pravidelne využívam služby firmy Bodytep. Konkrétne umývanie okien. Profesionálne, dôkladné, spoľahlivo a na čas. Túto firmu môžem len odporučiť.
Jana Baurinská

Kontaktujte nás ešte dnes

Objednať ➜